9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Україна та КНР підписали угоду про співробітництво у будівництві інфраструктури

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр комерції КНР Ван Веньтао підписали міжурядову угоду, яка передбачає розширення співробітництва, сприяння співробітництву між Україною і Китаєм з метою реалізації спільних проектів в галузі будівництва інфраструктури.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Серед пріоритетів співпраці – залізничний транзит, аеропорти, порти, комунікації та муніципальне інженерне будівництво.

Згідно з угодою, Україна та Китай заохочують компанії і фінансові установи двох країн до активної співпраці в галузі будівництва інфраструктурних об’єктів; сприяють встановленню більш тісних економічних зв’язків між двома країнами і надають необхідну допомогу та супровід в реалізації спільних проєктів.

blank
Фото: Автомагістраль-Південь

Відзначається, що “Угода між Кабінетом міністрів України та Урядом Китайської Народної Республіки про поглиблення співпраці в галузі будівництва інфраструктури” передбачає залучення коштів на пільгових умовах від уряду КНР, необхідних для реалізації інфраструктурних проєктів.

В результаті спільних консультацій сторони затвердять потенційні проєкти співпраці, які будуть підтримуватися коштами КНР.

“Підписання угоди про поглиблення співпраці в галузі будівництва інфраструктури є ще одним кроком урядів України та Китаю щодо поглиблення торговельно-економічного співробітництва, що відповідає загальним інтересам двох сторін”, – йдеться в повідомленні МІУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають