9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Україна отримає $500 мільйонів кредиту від Китаю на будівництво житла

Державна іпотечна установа залучить в Китаю 500 мільйонів доларів зовнішніх запозичень для фінансування інвестиційного проекту на будівництво житла

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ZaxidNet.

Зокрема, Державна іпотечна установа під державні гарантії отримала дозвіл взяти кредит на 500 млн дол. під 4,5% річних терміном на 15 років. Вибірка кредиту здійснюватиметься окремими траншами відповідно до затвердженого графіка фінансування, зазначеного в кредитному договорі.

Цільове призначення кредиту – це фінансування операцій з придбання житла або фінансування будівництва житла відповідно до державного інвестиційного проекту.

Як наголошується в пояснювальній записці до документа, Державна іпотечна установа на конкурсі відібрала Китайську національну корпорацію генеральних підрядів. А 17 листопада цього року уклала з нею угоду про реалізацію державного інвестиційного проекту, яким підтвердила умови отримання фінансування.

Нагадаємо, наприкінці літа уряд дозволив Державній іпотечній установі забезпечувати українців житлом у лізинг, що дозволить їм орендувати житло з правом його подальшого викупу. Тобто житло належатиме установі доти, доки його покупець не сплатить його повної вартості.

Останні новини:

Зараз читають