9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

“Укравтодор” залучив 376 мільйонів доларів кредиту від шести українських банків

28 серпня між Держагентством автомобільних доріг України (“Укравтодор”) і шістьма українськими банками було підписано договір про виділення кредиту дорожньому відомству в розмірі 376 мільйонів доларів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Консорціумний кредит надали “Укрексімбанк”, “Ощадбанк”, “Укргазбанк”, “ТАСкомбанк”, “Банк Кредит Дніпро” і ПУМБ. При цьому державний “Укрексімбанк” виступив у якості банку-координатора з часткою 45% від загального обсягу проєкту кредитування.

Кредит надається під держгарантії строком на 5 років. Процентна ставка становить 4,9% річних. Отримані кошти спрямують на ремонт доріг в рамках “Великого будівництва”.

“У найближчій перспективі ми розглядаємо варіанти подібного фінансування не тільки для дорожньої і мостової інфраструктури, але й аеропортів, залізниці, морської та річкової інфраструктури тощо”, – заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

blank

Нагадаємо, що 17 червня поточного року “Укравтодор” вперше випустив євробонди на Лондонській фондовій біржі. Дата остаточного погашення єврооблігацій – 24 червеня 2028 року. Обсяг випуску облігацій – 700 млн доларів США за ставкою 6,25%.

У серпні Кабінет міністрів України збільшив на 5 млрд грн видатки загального фонду державного бюджету на розвиток мережі доріг державного значення. Після цього сумарні витрати на дороги склали 116,25 млрд грн, що на 1 млрд грн більше витрат 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають