9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

“Укравтодор” відзвітувався про ремонт “дороги життя” на Херсонщині (фото)

“Укравтодор” продовжує відновлення автодороги державного значення Т-22-07/Т-04-03 – Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав на Херсонщині.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що автодорогу Т-22-07/Т-04-03 в Херсонській області називають “дорогою життя”, оскільки вона з’єднує між собою населені пункти 5 територіальних громад та виводить транспортні потоки до обласного центру й сусідніх областей.

“Зараз йдуть роботи на перехідному об’єкті між селами Давидів Брід і Брускинське. Це 9,4 км дороги Т-22-07”, – зазначають в “Укравтодорі”.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ “Спільне україно-німецьке підприємство “Автострада”.

Станом на 26 травня проведено фрезерування зношеного покриття на 9,4 км, ліквідовані локальні просадки покриття на 9,4 км, покладений вирівнюючий шар з щільної крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Також покладений верхній шар покриття з щебенево-мастичної суміші на 6 км.

У планах автодорожників – створення споруд поверхневого водовідведення, облаштування автобусних зупинок, монтаж металевого бар’єрного огородження, нанесення дорожньої розмітки холодним пластиком та установка дорожніх знаків.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають