9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

“Укравтодор” до кінця травня відкриє рух Житомирською трасою для вантажівок

“Укравтодор” розпочав роботи з відновлення мосту у Стоянці для відкриття руху трасою М-06 Київ-Чоп для вантажного автотранспорту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Наразі рух трасою М-06 Київ-Чоп відновлено за тимчасовою переправою з обмеженням ваги транспортних засобів до 10 тонн, а вантажівкам доводиться витрачати багато часу на об’їзд, втрачаючи дорогоцінне пальне.

blank
Фото: Укравтодор

Щоб розв’язувати цю проблему, Держагентство автошляхів відновлює міст у Стоянці.

“На старій основі зводимо тимчасову прогонову споруду, яка дозволить відкрити рух лівим проїздом траси для вантажного автотранспорту”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що нова прогонова будова складається з металевих опор та металевих балок: вже змонтовано тимчасові опори на монолітних фундаментах та шість прогонових металевих конструкцій, влаштовано опалубку, триває створення арматурного каркаса.

blank
Фото: Укравтодор

Найближчим часом планується створення монолітної плити та асфальтування.

“Часткове відновлення мосту в Стоянці – важливий етап відновлення транспортного сполучення Києва та решти країни. Столичний регіон був і є ключовим логістичним вузлом, його функціонування є безцінним для життєдіяльності України”, – підсумували в “Укравтодорі”.

Останні новини:

Зараз читають