9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

“Укравтодор” до 2025 року побудує майже півтори тисячі кілометрів цементобетонних доріг

Державне агентство автомобільних доріг України до 2025 року планує побудувати в Україні 1,4 тисячі кілометрів цементобетонних доріг, при цьому південний регіон буде цільовим, повідомив директор департаменту розвитку доріг “Укравтодору” Андрій Івко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“В даний час у нас близько 1% доріг держзначення в цементобетонні, але одне із завдань” Укравтодору” – збільшити цей відсоток до 3%. Це будуть південні напрямки, регіони – Одеса, Херсон, Миколаїв. Також це будуть дороги в порти, дороги біля кар’єрів, елеваторів тощо, тому що там більше транспорту, який перевантажує наші дороги”, – зазначив він.

За словами директора департаменту розвитку доріг “Укравтодору”, в перспективі зробити цементобетонні дороги за напрямками Харків – Перещепино, Благовіщенське – Миколаїв, Одеса – Новий Буг, Бориспіль – Маріуполь.

blank

Івко зазначив, що вже будуються або проєктуються такі дороги, як Дніпро – Решетилівка, Олександрівка – Миколаїв (зроблені роботи на 8 км), обхід Житомира, Одеса – Південний, Одеса – Новоазовськ.

“Відносно дороги М-28 Одеса-Південний з Одеським морським портом. Уже підписано контракт, це дорога – 5,3 км (…) На даний момент у нас вже стадія “В” – роботи почали виконуватися. Цей проєкт масштабний, у 2022 році ми його завершимо”, – додав він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають