9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У Вишгороді відкрили нову амбулаторію

У Вишгороді після реконструкції аптеки в її приміщенні було відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини №2.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання Моя Київщина.

У Вишгороді відбулося інспектування приміщення комунального підприємства “Вишгородська районна центральна аптека №23”, яке після реконструкції знову відкрило свої двері, але тепер тут розміщується не лише аптека, а і Вишгородська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини №2.

Голова ради Ростислав Кириченко та його заступник Марина Ганіцька, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олексій Данчин та його заступник Тетяна Волотовська зустрілися з головним лікарем комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Вишгородської районної ради Оксаною Морозовою та директором комунального підприємства “Вишгородська районна центральна аптека №23” Оксаною Петрасюк, обговорили всі переваги відремонтованого приміщення та поспілкувалися з персоналом.

blank

В амбулаторії є кабінети щеплень та маніпуляційний, у якому можна зробити уколи та поставити при потребі крапельниці.

Кабінети лікарів-терапевтів оснащені всіма необхідними медичними приладами, зокрема електрокардіографом.

У новій амбулаторії працює 5 лікарів – три терапевти і два педіатри, з яких один педіатр і два терапевти готові підписувати декларації з пацієнтами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають