9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

У Вінниці попри карантинні заходи триває будівництво кардіоцентру

19 травня під керівництвом голови обласної державної адміністрації Владислава Скальського відбулась робоча нарада щодо подальшої реалізації в області масштабного проєкту – будівництва Вінницького  регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на misto.vn.ua.

У виїзному засіданні взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, керівник регіонального представництва компанії «Ептіса Сервісіос де Індженеріа» Антоніо Альфрез Бурійо, головний інженер проєкту Сергій Тищенко, представники генерального підрядника та керівники дотичних структурних підрозділів облдержадміністрації, а також Вінницької міської ради.

Учасники наради обговорили низку питань, зокрема, щодо влаштування внутрішньомайданчикових мереж, готовності до проведення додаткових робіт у разі потреби та основні проблеми в рамках реалізації проєкту.

«Ми очікуємо, що з 22 травня у нас будуть всі підстави для того, щоб продовжувати послаблення карантину. У будь-якому разі, на території Вінницької області влада не приймала жодних обмежень щодо процесів будівництва. – зауважив Владислав Скальський. – Ми розуміємо усі виклики, які виникли під час карантинних обмежень, зокрема, окремі працівники не мають можливості дістатися до об’єкта, оскільки проживають за межами Вінниці або ж в інших регіонах. Однак, нашим основним завданням залишається підготовка та зміцнення галузі охорони здоров’я, адже в умовах протидії коронавірусу у медзакладах мають надавати висококваліфіковану допомогу пацієнтам, значна кількість яких страждає на серцево-судинні захворювання. Для нас цей проєкт надзвичайно важливий, тож він має бути реалізований за будь-яких обставин».

Про те, на якій стадії будівництво регіонального кардіоцентру, поінформував представник генерального підрядника Віктор Бородій:

«Наразі у нас немає жодних проблем із наявністю матеріалів для подальшого будівництва об’єкта. Однак, виникли певні кадрові труднощі. У зв’язку із карантинними обмеженнями, деякі працівники з інших обласних центрів не можуть приїхати на об’єкт, адже тимчасово припинене міжміське сполучення.  Маємо надію, що подальше послаблення стабілізує ситуацію. Варто сказати, що все ж є певні зрушення. Зокрема, з початку цього тижня нам вдалося збільшити кількість працівників на 30%. Втім, кадрові проблеми не є критичними, тож не ставлять під загрозу подальшу реалізацію проєкту».

За словами Віктора Бородія, на перших п’яти поверхах кардіоцентру повністю завершені роботи по внутрішніх мережах. Також майже стовідсотково змонтовані гіпсокартонні перегородки до 7 поверху. На об’єкті займаються малярними роботами та очікують на дизайн-проєкт для продовження відповідного спектру робіт. Наразі паралельно проводяться зовнішні і внутрішні роботи.

«Задній фасад будівлі вже завершено на 95%. Зараз працюємо по центральному фасаду, де також роботи переходять до етапу завершення», – зазначив Віктор Бородій.

Певне гальмування темпів будівництва обумовлене зменшенням кількості робітників, але наразі роботи активно проводяться за всіма напрямками.

«За попередній період виконані роботи з перелаштування мереж та влаштування будівлі лікувально-діагностичного корпусу. На об’єкті проводяться роботи з влаштування внутрішніх і внутрішньомайданчикових мереж», – розповів головний інженер проєкту Сергій Тищенко.

Проінспектувавши хід будівництва, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський підсумував: 

«З огляду на карантинні обмеження, зокрема, пересування між населеними пунктами, а також враховуючи інші об’єктивні логістичні проблеми, звичайно, ми маємо певну затримку в процесі будівництва об’єкта. Однак, сьогодні ми відпрацювали терміни вирішення найбільш нагальних питань».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають