9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

У Вінниці будують триповерховий дитячий садочок (відео)

Абсолютно новий дитячий садочок будують на вулиці Зерова, 12 – замість аварійного корпусу ДНЗ №16.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на misto.vn.ua.

За півроку на місці старого корпусу уже «виріс» новий. Він матиме замість двох три поверхи. Тож дитсадок розшириться – у «Бджілку», таку назву отримає новий заклад, зможуть ходити більше маленьких вінничан: обіцяють відкрити ще три групи.

Будівництво дитячого садка №16

Абсолютно новий садочок будуємо на вулиці Зерова,12 – замість аварійного корпусу ДНЗ №16. За півроку на його місці уже «виріс» новий. Він матиме замість двох три поверхи. Тож дитсадок розшириться – у «Бджілку» зможуть ходити більше маленьких вінничан: відкриємо ще три групи. Як тільки малеча справить новосілля у відбудованому корпусі, зможемо розпочати реконструкцію в іншому приміщенні, де зараз перебувають дітки. Повністю оновимо садок та територію у наступному році. Важливо, щоб малечі було комфортно і затишно, адже дитячий садок для них як друга домівка.Галина Якубович (Galina Yakubovich)Оксана Яценко@Игорь Кравец (Igor Kravetc)

Опубліковано Сергієм Моргуновим Вівторок, 10 березня 2020 р.

“Як тільки малеча справить новосілля у відбудованому корпусі, зможемо розпочати реконструкцію в іншому приміщенні, де зараз перебувають дітки. Повністю оновимо садок та територію у наступному році. Важливо, щоб малечі було комфортно і затишно, адже дитячий садок для них як друга домівка”, – написав міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають