9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У вересні в Дергачах на Харківщині відкриють новозбудований фізкультурний комплекс (фото)

Сучасний фізкультурно-оздоровчий комплекс у місті Дергачі на Харківщині, який зводять у рамках президентського проєкту «Велике будівництво», готовий на 90%.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«На даний час на об’єкті виконано вже 90% робіт. Зараз будівельники виконують внутрішні оздоблювальні роботи, упорядкування. Проводиться закупівля меблів і спортивного обладнання. Роботи йдуть відповідно до графіків, і відкрити ФОК планують вже у вересні», – йдеться у повідомленні Харківської ОДА.

Будівництво фінансується з Державного фонду регіонального розвитку, обласного та районного бюджетів.

На першому поверсі фізкультурно-оздоровчого комплексу розмістять багатофункціональну залу для ігрових видів спорту: мініфутболу, баскетболу, тенісу та волейболу. Також тут будуть тренажерна зала та фітнес-центр. Будівля облаштована роздягальнями з душовими кабінами. Передбачені й кабінет надання медичної допомоги, тренерська кімната. Споруду обладнали згідно з вимогами інклюзивності, зазначили в ОДА.

ФОК буде доступним для всіх жителів Дергачівського району, запевняють у РДА.

«У ФОКу одночасно зможуть займатися близько 80 осіб, на день його зможуть відвідувати 400 осіб. Вікова категорія — будь-яка: тут можуть займатися і зовсім юні дітки, і люди похилого віку», – розповіла начальниця управляння культури молоді та спорту Дергачівської РДА Наталя Давидова.

У рамках «Великого будівництва» у Харківській області у 2020 році планують відновити 76 км доріг і 6 мостів, завершити реконструкцію та будівництво 5 шкіл, 5 дитсадків та 5 спортивних об’єктів.

Окрім спортоб’єкта в м. Дергачі, фізкультурно-оздоровчий комплекс з басейном будують у м. Ізюм, а також ФОК зводять у смт Новопокровка та Краснокутськ, а у м. Вовчанську обладнають спортивний майданчик із синтетичним покриттям.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають