9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

У Тячеві що на Закарпатті відкриють новий завод із виробництва асфальту

27 червня на офіційному сайті Тячівської міської ради оприлюднили заяву про наміри ПП «СТІК» (м.Ужгород, вул.Малинова, 25) щодо будівництва асфальтного заводу у промисловій зоні м. Тячів. Як йдеться у повідомленні, закарпатська дорожня фірма ПП «СТІК» має наміри розробити проектно-кошторисну документацію будівництва асфальтобетонного заводу за адресою: м.Тячів, вул.Залізнична, 34 з метою забезпечення будівельними матеріалами, необхідними для покращення логістичної інфраструктури м.Тячів і Тячівського району.

Інвестор – Приватне підприємство «СТІК». Замовник – Приватне підприємство «СТІК». Юридична адреса – Закарпатська обл., м.Ужгород, вул.Малинова, 25. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Новини Закарпаття.

Соціально-економічною необхідністю планованої діяльності є реалізація потреби держави і Тячівської громади, зокрема, у створенні сучасної логістичної інфраструктури та впровадження у її розбудову інноваційних технологій. Ця необхідність надзвичайно актуалізується в наш час тому, що від мережі та стану доріг безпосередньо залежить не тільки забезпечення руху вантажо- і пасажиропотоків, безпека перевезень пасажирів і вантажів, соціально-економічне зростання територіальних суспільних систем різного ієрархічного рівня та їх просторовий розвиток, але й рівень забруднення навколишнього середовища викидами відпрацьованих газів автомобільних двигунів. У світовій логістичній інфраструктурі на даний час починають впроваджуватись сучасні інноваційні і технологічно новітні проекти. На превеликий жаль, не дивлячись на надзвичайно високий рівень технологічності і екологічності, новітні проекти надзвичайно дорогі для впровадження і потребують значних капітальних вкладень. Чого не може дозволити собі сучасний рівень розвитку інфраструктури м.Тячів.

А тому, самим ходовим, хоча і небезпечним для довкілля і здоров’я людей, є асфальтобетонне покриття. Асфальтобетонний завод на базі асфальтозмішувальної установки ДС 185637 є сучасним виробництвом із використанням мікропроцесорної системи управління і забезпечує оптимально економний режим роботи, підвищує культуру виробництва, надійність безвідмовної роботи обладнання та зводить до мінімуму антропогенний вплив на навколишнє середовище, а тому дозволяє розробити документи та провести зменшення санітарно-захисної зони із 1000 м до 500 м. Установка виготовлена у кліматичному виконанні V-ї категорії для роботи при температурному режимі навколишнього середовища від 0 до 43 град. С.

У межах санітарно-захисної зони радіусом в 500 м асфальтозмішувальна установка дозволяє створити експлуатаційні умови із мінімальним впливом на складові навколишнього середовища (техногенного, соціального та природного – атмосфера, водне середовище та грунти). Вона не призводить до змін мікроклімату, фауни та флори. Рівень шуму і вібрації, які створює запроектоване обладнання, в радіусі до 500 м від обладнання заводу не перевищують допустимих норм згідно ДСН 3.3.6.037-99 «Санітарні норми виробничого шуму, ультразвуку та інфразвуку».

Запроектована реконструкція адмінбудівлі та встановлення асфальтозмішувальної установки ДС 185637 у виробничій зоні м. Тячів розміщується на земельній ділянці площею 1,1082 га, що на праві договору оренди надана ПП «Стік» Тячівською міською радою.

Згідно рішення Тячівської міської ради зібрано вихідні технічні умови щодо будівництва у відповідних службах та проведені розрахунки, необхідні для отримання містобудівних умов та обмежень.

Будівництво асфальтобетонного заводу буде проводитись згідно проектно-кошторисної документації та технологічних карт ліцензованою підрядною організацією.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають