9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

У Тернополі будують новий дощовий колектор одразу до шести житлових районів (фото)

У Тернополі на вулиці Галицькій продовжуються роботи з будівництва дощового колектора, який покращить відведення дощових і талих вод з території житлових районів «Канада», «Східний», «Сонячний», «Центр», «Мікрорайон № 6», «Північний». 

Передає Промисловий Портал з посиланням на Тернопільську міську раду.

Проводяться роботи з облаштування нової частини колектора, яка буде протягуватися аж до вул. Енергетичної, а в перспективі – до мікрорайону «Канада».

blank
Фото: Тернопільска міськрада

«Цього року продовжуються роботи з будівництва Галицького колектора. Зараз уже введено в експлуатацію частину колектора, відповідно стічні води забираються з вул. Веселої, вул. Збаразької та вул. Галицької. Після завершення робіт нова частина колектора буде підключена до існуючої і таким чином ми вирішимо проблему відведення дощових вод з мікрорайону «Канада», масиву «Сонячний», вул. Галицької і прилеглих вулиць, – розповідає міський голова Сергій Надал. – На тій ділянці, де минулого року було облаштовано сам колектор зараз встановлюються плити перекриття, щоб уникнути попадання сторонніх предметів та створити безпечні умови для руху пішоходів».

blank
Фото: Тернопільска міськрада

Після завершення робіт на ділянці поруч з будівництвом колектора по вул. Галицька буде влаштована проїжджа частина до житлових районів. Вона буде паралельною до вул. Збаразької. Відтак водії зможуть рухатися у напрямку до вул. Енергетичної з виїздом на просп. Злуки.

Також, міська рада зазначає, що в перспективі заплановано будівництво дороги до мікрорайону «Канада».

Останні новини:

Зараз читають