9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Святогірську завершують спорудження корпусу реабілітації для ветеранів

У Святогірську завершують зведення корпусу госпіталю для реабілітації ветеранів АТО/ООС.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Роботи відбуваються у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Нова будівля має чотири поверхи, загальна площа приміщень – 3,5 тисячі квадратних метрів.

«Станом на сьогодні будівельні роботи майже закінчені, відбуваються пусконалагоджувальні роботи по обладнанню та підведення комунікацій», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Колесник.

blank
Корпус відділення фізичної та реабілітаційної медицини на території госпіталю у Святогірську Фото: Донецька ОДА

У 2020 році, відповідно до проєкту, для відділення фізичної та реабілітаційної медицини проведено закупівлю медичного та технологічного обладнання на загальну суму 34,2 млн грн.

Будівництво нового корпусу ветеранів АТО/ООС розпочалось у 2019 році, коли з обласного бюджету виділено 40 млн гривень на які має бути зведена будівля та укритий дах.

У новому корпусі пацієнтам надаватимуть діагностичні послуги, проводитимуть фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури, функціонуватиме басейн, операційний блок для проведення операцій поліклінічного впливу.

blank
Корпус відділення фізичної та реабілітаційної медицини на території госпіталю у Святогірську Фото: Донецька ОДА

«Для повного відновлення та повернення учасників бойових дій до повноцінного громадського життя потрібна професійна допомога реабілітологів, масажистів та психоаналітиків», – розказав Володимир Колесник.

Відділення фізичної та медичної реабілітації будується з метою комплексного надання послуг з реабілітації за кошти обласного бюджету.

Зараз у госпіталі облаштовано 180 ліжок: 80 терапевтичних, 40 кардіологічних та 60- неврологічних. Відкриття нового корпусу дозволить розширити спектр послуг та підвищити якість обслуговування пацієнтів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають