9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

У столиці 13 ветеранів АТО отримали квартири

Мер Києва Віталій Кличко відзвітував про виконання міською владою програм по підтримці учасників антитерористичної операції та вручив тринадцяти киянам-ветеранам АТО ключі від квартир.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Большой Киев.

Як повідомляє прес-служба КМДА, всього за останні чотири роки 393 ветерани АТО забезпечені житловою площею.

«Станом на 2018 рік, пільги отримують майже 27 500 киян-учасників АТО і членів їх сімей. Для порівняння, у 2014 році отримували трохи більше 3 000 чоловік. Понад 250 млн грн ми направили на щорічну матеріальну допомогу в 2018 році. У 2014 цифра не становила і десяти мільйонів. В цьому році ми додатково виділяємо ще майже 13,5 млн грн на матеріальну допомогу для учасників АТО і членів їх сімей», – сказав Кличко.

blank

Мер зазначив, що сьогодні також фінансують статті щомісячної матеріальної допомоги дітям; щодо забезпечення проїзними квитками; по компенсації оплати комунальних послуг; на лікування, реабілітацію, оздоровлення; освітні гарантії.

Також він додав, що місто активно використовує досвід ветеранів АТО в забезпеченні правопорядку і безпеки на вулицях і об’єктах столиці. В кінці 2017 року столиці створили комунальне підприємство «Муніципальна охорона», завданням якого є забезпечення охорони майна громади столиці. Більшість працівників в ньому – ветерани АТО.

Крім того, ветеранським рухом Києва створено громадське формування «Муніципальна варта». Це дає можливість залучати ветеранів, активних киян до забезпечення, разом з Національною поліцією, громадського порядку в місті.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають