9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

У селищі Руде Село на Володарщині триває будівництво сучасної амбулаторії

 • У Володарському районі в селі Руде Село будується амбулаторія і станом на кінець січня поточного року об`єкт готовий на 60%.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на

  З початку 2019 року Володарською райдержадміністрацією, Володарською районною радою та Рудосільською сільською радою було ініційовано виготовлення документації для будівництва нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини з житлом для лікаря в с. Руде Село на умовах співфінансування з місцевого бюджету в розмірі 10%. Документацію було подано до Київської обласної державної адміністрації для подальшого включення до державної програми розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку згідно З законом України “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості”. У червні 2019 року Міністерством регіонального розвитку України об’єкт “Амбулаторія загальної практики сімейної медицини з житлом для лікаря по вул. Грицюка, 31, с. Руде Село Володарського району Київської області” був включений до Програми.

  Амбулаторія загальної практики сімейної медицини з житлом для лікаря в с. Руде Село буде забезпечувати надання якісної первинної медичної допомоги сільським жителям Рудого Села, Мармуліївки, Кленового, Капустинець, Коржихи, Чепіженець, Володимирівки, Рубченок та Косівки. Наявність житла буде стимулом для залучення лікарів у сільську місцевість.

  Кошторисна вартість будівництва амбулаторії становить 8400 тис. грн, співфінансування з місцевого бюджету – 840 тис. грн. Рішенням сесії Рудосільської сільської ради від 21 червня 2019 року № 263 – 36 – VII з бюджету с. Руде Село було виділено 840 тис. грн, а рішенням сесії Володарської районної ради від 20 червня 2019 року № 365 – 30П – VII, за поданням Володарської районної державної адміністрації, було виділено субвенцію з районного бюджету Рудосільської сільської ради в сумі 240 тис. грн.

  У жовтні 2019 року були розпочаті будівельні роботи з реалізації проєкту. Проєктом передбачено будівництво сучасного приміщення загальною площею 300 м2 (в якому в одній частині буде працювати амбулаторія, а в іншій буде проживати сімейний лікар), благоустрій та озеленення території, дитячий майданчик, 5 паркувальних місць для автотранспорту відвідувачів та навіс для службового автомобіля сімейного лікаря. Амбулаторія буде дообладнена новою медичною апаратурою та медичним інвентарем.

  Станом на 30.01.2020 року виконані роботи із закладенню фундаменту, зведення зовнішніх стін та внутрішніх перестінків. Облаштовано утеплене дерев’яне перекриття, змонтовано дах та покрівлю з металочерепиці, встановлено енергозберігаючі пластикові віконні та дверні блоки, виконано роботи з утеплення зовнішніх стін утеплювачем товщиною 100 мм, нанесено захисний та декоративний шари штукатурки, а також проведено фарбування зовнішніх стін. Будівельна готовність об’єкту складає близько 60 %. Будівельні роботи продовжуються.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий...

  В Україні майже вдвічі збільшилось виробництво «зеленої» електрики

  У 2020 році Україна виробила понад 10,2 млрд кВт-год електроенергії з відновлюваних джерел, що фактично у два...

  У Харкові опрацьовують встановлення бойового модуля «Парус» на БМП

  У Харкові, на одному з підприємств військово-промислового комплексу, опрацьовують встановлення бойового модуля «Парус» на бойову машину піхоти.

  “Укравтодор” розробив єдину систему управління станом доріг E-ROAD

  "Укравтодор" розробив єдину систему управління станом доріг E-ROAD, яка містить інтерактивну карту дорожніх робіт з інформацією про...