9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

У Рівному будують найбільшу на заході України твердопаливну генерацію (фото)

Котельні у Рівному задля зменшення споживання газу переводитимуть на альтернативні джерела енергії. Одним з перших етапів цього проєкту є будівництво найбільшої на заході України твердопаливної генерації.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Компанія «Рівнетеплоенерго» продовжує впроваджувати план «зеленого переходу». Це дасть можливість зменшити споживання дорого газу для теплопостачання. На вулиці Макарова триває будівництво найбільшої теплової генерації на Західній Україні. Вже привезли котли, які мають працювати на твердому паливі», – йдеться у повідомленні компанії.

blank

Також повідомляється, що у планах компанії вже цього року запустити в роботу задану котельню, загальною потужністю у 20 МВт. Наразі  у Рівному нараховується 29 котелень.

blank

Як повідомляло агентство, у Рівному тепловики планують створити найпотужнішу в західному регіоні твердопаливну генерацію – за 3-4 роки переобладнати до 70% котелень. Це означатиме меншу залежність від коливань ціни на газ у майбутньому. Більшість тепла вироблятиметься не з газу, а з місцевих видів палива, зокрема біомаси.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають