9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

У Рахівському районі будують найвищу підпірну стінку в Україні (фото)

У Держагентстві автомобільних доріг України показали процес будівництва найвищої підпірної стіни в країні.

Вона знаходиться в Закарпатській області на дорозі Н-09 Мукачеве – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Тепер село Круглий в Рахівському районі буде відомо не тільки близькістю до географічного центру Європи. Тут тепер знаходиться найвища підпірна стінка країни. Закінчуємо зведення конструкції висотою 6 м і довжиною 200 м, яка захищає дорожнє полотно з боку річки Чорна Тиса. Це гарний, але дуже складний гірський відрізок маршруту: з одного боку високий берег 8-10 метрів, з іншого – крута гора. Саме на цьому місці найчастіше сходять снігові лавини, а під час найбільших повеней в регіоні рівень річки піднімався вище 5 метрів”, – відзначають в “Укравтодорі”.

Повідомляється, що під час останньої повені частина старої підпірної стіни була розмита разом з дорогою. Будівництво нової стіни дозволить розширити дорогу на цьому відрізку до 8 метрів і облаштувати узбіччя.

“На ділянці км 151 + 400 – 154 + 100 розташовані відразу три підпірні стінки, все зараз в роботі. Відразу після їх облаштування почнемо відновлення дорожнього полотна”, – резюмують в “Укравтодорі”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають