9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Грудня, 2021

У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

“На будівництво спорткомплексу спрямували майже 26 мільйонів гривень, з них 6 мільйонів – співфінансування з місцевого бюджету. В рамках проєкту виконано ремонт внутрішніх приміщень, в тому числі зроблено «з нуля» балкон для 300 глядачів, заміну покрівлі, улаштування бетонної підлоги, оновлення внутрішніх санітарних вузлів з душовими кімнатами, комплексну термосанацію будівлі, монтаж системи кондиціонування та вентиляції, а також оздоблення фасадів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у спорткомплексі «Динамо» працюватимуть секції з футболу, волейболу, баскетболу, гімнастики та кікбоксингу.

Реконструкція об’єкту тривала понад два роки.

Загалом в області в межах програми «Велике будівництво» реалізували 15 об’єктів соціальної інфраструктури, серед яких 5 шкіл, 5 садочків та 5 спортивних об’єктів, відремонтували 7 приймальних відділень в опорних лікарнях та 184 км доріг державного та місцевого значення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають