9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

У порту Маріуполя почалася реконструкція гідротехнічної частини одного з причалів (фото)

У Маріупольському порту почалася реконструкція гідротехнічної частини причалу №3 – в рамках виконання Плану розвитку Маріупольського морського порту, Маріупольська філія ДП “АМПУ” спільно з підрядною організацією – переможцем тендеру ТОВ “Маст-Буд” розпочинає проведення будівельно-монтажних робіт з реконструкції причалу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Загальна кошторисна вартість будівництва, відповідно до затвердженої проєктної документації, складає 153 866,314 тис. гривень, у тому числі вартість будівельно-монтажних робіт (відповідно до укладеного договору) – 147 420,48 тис. гривень”, – йдеться в повідомленні морського порту.

За словами начальника Маріупольської філії ДП “АМПУ” Сергія Гусакова, відновлення причалу №3 дозволить продовжити реалізацію масштабного проєкту з будівництва перевантажувального кластера агропромислових вантажів, а в перспективі підвищить конкурентні переваги Маріупольського порту і дозволить збільшити обсяги вантажоперевалки з 0,6 млн тонн до 1 млн тонн в рік.

За проєктом відновлення причалу №3 передбачені наступні основні роботи: капітальна реконструкція причалу №3 з виносом лінії кордону на 2,35 м в акваторію порту; реконструкція інженерних мереж причалу; реконструкція підкранових і залізничних шляхів.

“Початок робіт з реконструкції причалу №3 – важливий крок для розвитку і модернізації портової інфраструктури. Результатом реалізації цього проєкту стане нове життя причалу, експлуатація якого буде продовжена ще на 50 років. В результаті буде посилена несуча здатність причалу, збільшені глибини біля причалу до 9,75 м, що дозволить приймати та обробляти суду з великим дедвейтом, використовувати більш ефективну вантажну техніку і технологію, оптимізувати для вантажовласників умови обробки вантажів, залучити нові вантажопотоки та збільшити обсяги вантажопереробки порту”, – підкреслив глава ДП “Адміністрація морських портів України” Олександр Голодницький.

Роботи по відновленню причалу №3 триватимуть 16 місяців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають