9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

У порту Чорноморська триває будівництво унікального для України двостороннього пірса (фото)

Компанія Risoil S.A. розмістила в Facebook відеоролик, в якому демонструє прогрес у будівництві унікального для України двостороннього пірса в порту Чорноморськ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На кадрах видно, що вже не тільки змонтована частина паль, а й забетоновані деякі опори майбутньої споруди.

“Нова споруда дозволить одночасно обробляти два судна з осадкою до 15 метрів! У той же час завдяки прийому зерна з барж і суден типу “річка-море” розширяться логістичні можливості для наших замовників, а навантаження на залізничну інфраструктуру порту знизиться”, – прокоментували відео в компанії.

“Швидше б добудувати і почати ще більший проєкт”, – додав засновник Risoil Шота Хаджішвілі.

Нагадаємо, що будівництво пірсу стартувало у квітні 2021 року. Його довжина складе 339 м.

В результаті реалізації проєкту у компанії з’явиться можливість обробляти одночасно два судна класу Panamax зі швидкістю завантаження до 3 тис. тонн на годину.

З метою реалізації проєкту ДП “Адміністрація морських портів України” і ТОВ “СП Рісо Термінал”, що є дочірньою компанією швейцарської Risoil, 7 вересня підписали договір про взаємодію. Він, зокрема передбачає, що АМПУ виконає днопоглиблювальні роботи на підходах до пірса в рамках третьої черги реконструкції операційної акваторії першого ковша Сухого лиману, з досягненням глибин 15 м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають