9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

У навчальному центрі «Десна» відкрили одразу п’ять гуртожитків для військових (відео)

У 169-у Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» завершено будівництво 5 казарм поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

У нових гуртожитках зможе розміститися понад 600 військовослужбовців контрактників з постійного складу Навчального центру.

Відеосюжет пресслужби Навчального центру щодо здачі в експлуатацію п’яти казарм поліпшеного планування:

Кілька сотень контрактників «Десни» Новий рік зустрінуть в нових гуртожитках

Віськовослужбовці постійного складу 169-го Навчального центру, які потребували поліпшення жилових умов, отримали кімнати в нових, освоєнних гуртожитках. В останній день 2019 року кількак сотень контрактників «Десни» заїхали в свої нові помешкання, які повністю обладнані для комфортного проживання. Зокрема, на етажах є устатковані пральня та сушарка, повноцінна кухня із сучасною технікою та їдальня, кожен блок має власний санвузол. Ми вітаємо новосельців із цією подією та бажаємо всім теплих та душевних свят!Відео в мережі YouTube: https://youtu.be/0v6xYlMKSXs

Опубліковано Навчальний центр "Десна" – Прес-служба Вівторок, 31 грудня 2019 р.

Кожна з казарм поліпшеного планування розрахована на 125 осіб. Будівля має систему блочного типу — дві кімнати із загальним санвузлом окремою душовою, в кожній кімнаті проживає п’ять осіб.

Кімнати обладнані новими меблями, побутовою технікою та сантехнічним обладнанням. На кожному поверсі розташована загальна кухня. В кімнатах є все необхідне, що потрібно для комфортного проживання військовослужбовців.

Програма масштабного будівництва стартувала весною 2018-го року за фінансування зі спецфонду з конфіскованих коштів у президента-втікача Віктора Януковича.

Загалом на ці кошти здійснюється будівництво 184 казарм поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби, в тому числі й в 169 Навчальному центрі «Десна».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають