9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

У Мукачеві представили план території майбутнього аеропорту

У Мукачеві відбулася презентація детального плану території нового аеропорту, який планують будувати на Закарпатті.

Проєкт представили головний інженер проєкту Ольга Краснолудська і головний архітектор Олег Ханенко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Аеропорт займатиме площу 314 га, в основному це землі сільськогосподарського призначення, що знаходяться на території міста, ще частина – в селі Нижній Коропець.

Передбачається, що тут будуть працювати 250 робітників, аеропорт зможе приймати до 1 млн 400 тис. пасажирів на рік або близько 4 тис. на добу.

Планується будівництво злітно-посадкової смуги довжиною 2,8 км з можливістю її продовження до 3,2 км. При зльоті та посадці літаки не заходитимуть на територію сусідніх держав.

Крім пасажирського термінала, диспетчерської вежі та перону, на території майбутнього аеропорту також буде перебувати пожежна частина, котельня, електропідстанція та готель.

Повідомляється, що детальний план території, на основі якого буде створено проєкт для будівництва аеропорту, погодили на засіданні містобудівної ради в присутності представників “Фінінпро” і Національного експертно-будівельного альянсу України.

Зазначимо, новий аеродром зі злітною смугою зможе приймати літаки класу А320/В 737. Прогнозований обсяг фінансових ресурсів для будівництва аеродрому складає 3,03 млрд грн. Пасажирський термінал будуть зводити в рамках ДПП (державно-приватного партнерства).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають