9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

У Маріуполі через місто побудують бетонну дорогу та створять півтори тисячі робочих місць

У Маріуполі планують побудувати бетонну дорогу, яка відкриє нові можливості та дозволить створити 1,5 тисячі робочих місць, заявив мер міста Вадим Бойченко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На сьогодні, за словами міського голови, торговий порт працює не на повну потужність. Працівники переведені на чотириденний робочий тиждень. А значить втрачають близько 20% заробітної плати. Для того, щоб розв’язати цю проблему, підприємству необхідна сучасна бетонна дорога.

“Вона може дати поштовх економічному зростанню підприємства. Сьогодні ми досягли 7 млн ​​тонн в рік перевалки вантажів. А може бути 17,5 млн тонн. Адже дорога відкриє ворота порту з двох сторін: Запорізької траси та з боку Бердянська. Це нові робочі місця, впевненість у завтрашньому дні для працівників порту, а для міста – додаткові надходження в бюджет, які спрямуємо на реалізацію нових проєктів”, – розповів Бойченко.

Він додав, що проєкт дозволить посилити розвиток і сільського господарства. На території порту вже зараз будується зерновий термінал.

Бойченко зазначив, що бетонна дорога будуватиметься за сучасними технологіями. Це буде монолітна конструкція протягом всієї дороги з гарантією в 50 років.

Відзначається, що ідея вже знаходиться на стадії проєктування. Для її реалізації необхідна фінансова підтримка з боку держави.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають