9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

У Луганській області на лінії розмежування відкрили амбулаторію

У прифронтовому селищі Кримське (Новоайдарський р-н, Луганська обл.) 2 листопада відкрили лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Донецкие новости.

У прес-службі Луганської ОВДА відзначили, що амбулаторія почала працювати після капітального ремонту. У будівлі замінено дах і вікна, виконані внутрішні ремонтні роботи приміщення за сучасними вимогами планування медичних установ.

Проект був реалізований завдяки фінансовій підтримці Агентства ООН у справах біженців. На проведення робіт було виділено 20 тис. дол. за рахунок коштів Агентства.

«Кримське – це один з найбільш проблемних населених пунктів Луганської області, він майже щодня знаходиться під вогнем. Обласна влада робить все для того, щоб забезпечити доступ до медичних послуг жителів Луганщини, які проживають в 24 населених пунктах на лінії розмежування. Там розташовані 10 фельдшерських пунктів та 8 амбулаторій, і в кожній з цих установ можна отримати безкоштовно кваліфіковану медичну допомогу», – сказав заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

За інформацією Луганської ОВДА, відкриття відновленої амбулаторії забезпечить якісне первинне медичне обслуговування для 578 жителів села Кримське.

«Найскладніше зараз живеться саме цим людям, які щодня опиняються під обстрілом. Навколо всі будівлі наполовину або повністю зруйновані осколками. Добре, що існують можливість надавати допомогу жителям таких населених пунктів як Кримське», – підкреслив голова польового офісу Агентства ООН у справах біженців в Сєвєродонецьку Іван Салеев.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають