9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 11 Травня, 2021

У Києві почалося будівництво заводу з виробництва діоксиду хлору

 • «Київводоканал» почав будувати на Дніпровській водопровідній станції завод з виробництва діоксиду хлору. Цією речовиною очищатимуть водопровідну воду замість шкідливого чистого хлору.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Великий Київ.

  Про це повідомив головний інженер управління Дніпровської водопровідної станції “Київводоканалу” Олександр Грищенко під час ознайомчого заходу для журналістів до Дня Дніпра, який відзначається в першу суботу липня.

  «На території Дніпровської водопровідної станції почалося будівництво заводу з виробництва діоксиду хлору. Ця речовина буде використовуватися для очищення Дніпровської води замість чистого хлору. Діоксид хлору також володіє знезаражувальною дією, але значно безпечніше і менш шкідливий, ніж чистий хлор. Ми будемо проводити його самі», – сказав Грищенко.

  За його словами, діоксид хлору має пролонговану знезаражувальну дію, запобігає утворенню біоплівки в трубопроводах і дозволяє відмовитися від небезпечного хлору. Цей новий метод очищення води буде застосований на Дніпровській станції.

  Також головний інженер зазначив, що в разі особливо небезпечних забруднень дніпровської води Дніпровська водопровідна станція єдина в Україні застосовує технологію озонування води.

  За словами начальника управління Дніпровської водопровідної станції Анатолія Фурси, щодня контроль за якістю питної води здійснюється по 22 показникам, щомісяця по 48 показникам і щорічно по 76 показникам. Такий контроль повністю відповідає вимогам Державних санітарних норм і правил «гігієнічні вимоги доводи питної для споживання води людиною».

  Зараз вода в Дніпрі досить прийнятної якості, не відбувається цвітіння і за фізико-хімічними показниками якість води не викликає занепокоєння, додав він.

  Також Фурса повідомив, що на Дніпровській станції на кошти ЄБРР змінюють насосне обладнання. Тому поки працює насосна станція, побудована ще в 1939 році. Але, попри поважний вік, вона цілком справляється зі своїм завданням. Введення в експлуатацію нової сучасної насосної станції, за словами керівника, зробить технологічний процес значно економніше, що надзвичайно важливо на тлі зростання вартості електроенергії й, відповідно, в майбутньому це позначиться на тарифах для населення.

  День Дніпра заснований у 2003 році для привернення уваги до екологічного стану головної водної артерії країни.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

  Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.

  «Антонов» пропонує відновити проєкт військово-транспортного літака Ан-70

  Підняти в небо літак Ан-70 – унікальну у своєму класі машину, що має значний внутрішній та експортний потенціал, закликав в.о. генерального директора...

  У Києві планують масштабну реконструкцію станції метро “Нивки”

  У Києві на станції метро "Нивки" планують провести масштабну реконструкцію за програмою доступності. Ремонтувати її будуть за прикладом станції "Святошин".

  “Авіалінії Антонова” перевезли партію гірничодобувного обладнання з Туреччини до країн Африки

  Авіакомпанія "Авіалінії Антонова" на літаках Ан-124 перевезла чотирнадцять одиниць гірничодобувного обладнання загальною вагою 216 тонн двома рейсами зі Стамбула (Туреччина) в Уаґадуґу...

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В запорізькому аеропорту встановили систему безконтактного скринінгу температури пасажирів

  У Міжнародному аеропорту Запоріжжя встановили інтелектуальну відеосистему безконтактного температурного скринінгу і визначення наявності або відсутності масок на обличчях пасажирів.

  Збройні сили випробували вітчизняні імітатори повітряної цілі Flying Target-1 (відео)

  Уперше у Збройних Силах України здійснено успішне випробування імітатора низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням...

  Порт “Південний” з початку року обробив майже п’ять мільйонів тонн вантажів

  З початку 2021 року перевалка госстівідора морський торговельний порт "Південний" склала 4,695 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  У Дніпрі пройшла перша з 2008 року збійка тунелів метрополітену (відео)

  У місті Дніпро 28 квітня будівельники метрополітену з'єднали два тунелі - між станціями "Театральна" та "Вокзальна".

  Збройні сили України отримали чергову партію технічної допомоги від США (фото)

  В рамках реалізації надання безпекової допомоги від Уряду Сполучених Штатів Америки в Україну прибули чергові вантажі міжнародної...

  КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

  Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.

  Оголошено тендер на проєктування та супроводження будівництва ділянки метро на Троєщину

  Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" оголосило тендер на закупівлю науково-технічних послуг для будівництва ділянки лінії...