9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

У Києві побудують будинки для жителів Русанівських садів яких переселяють через спорудження Подільського мосту

З бюджету Києва виділили понад 109,7 млн грн для будівництва 24 дачних будинків в Биківні для нинішніх жителів дач на Русанівських і Воскресенських садах. На місці їхніх будинків зведуть естакаду, яка з’єднає Подільський мостовий перехід і житловий масив Воскресенка.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 44.ua.

Замовником будівельних робіт виступає комунальне підприємство “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва”.

Жителів Русанівських і Воскресенських садів планують переселити на вулицю Радистів у Деснянському районі столиці (місцевість Биківня).

Відзначимо, що в ході будівництва необхідно також провести оздоблювальні внутрішні роботи, зокрема, поклеїти шпалери.

Всього побудують 24 будинки, з них: 8 будинків площею по 30 кв. м, 4 будинки — по 40 кв. м, 5 будинків — по 50 кв. м, ще 5 будинків — по 70 кв. м і 2 будинки площею по 100 кв. м.

Крім самих будинків, планують захистити й озеленити територію, облаштувати зовнішнє освітлення, встановити два столики з накриттям, 10 лавок, пару турніків, брусів і шведських стінок, дитячий майданчик з пісочницею та каруселлю.

На території планується створення декоративної водойми площею 2,2 тис. квадратних метрів.

Підрядник також повинен буде зробити під’їзні дороги від Броварського проспекту і від вул. Радистів через вул. Ущицьку до дачної забудови, встановити дорожні знаки, автобусну зупинку, протягнути всі необхідні комунікації, включаючи газопровід і каналізацію і побудувати гараж для пожежного автомобіля.

Роботи необхідно завершити до кінця 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають