9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

У Києві на лівому березі почали споруджувати тунелі четвертої лінії метрополітену (фото)

На будівництві Подільсько-Воскресенського мостового переходу в Києві почалася робота по монтажу конструкцій тунелів метро.

Про це розповів київський блогер Олег Тоцький на своїй сторінці в Facebook, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“На Русанівських садах нарешті приступили безпосередньо до будівництва тунелів метро, які будуть заховані в насип. Зараз робиться нижня половинка гідроізоляції і вже розпочато складання арматурного каркаса лівого тунелю (Троєщина – Центр). Нагадаю, що на цій ділянці тунелі будуть монолітними”, – пояснив Тоцький.

При цьому він зазначив, що “самого будівництва четвертої лінії як не було, так і немає. Всі ці конструкції – поки лише частина Подільського мостового переходу (хоч і дуже важлива частина). Робота ж за основним проєктом Подільсько-Вигурівської лінії (що виходить за рамки запуску автомобільного руху по мосту) за останні роки фактично не просунулася ні на крок”.

Раніше столичні чиновники в черговий раз пообіцяли відкрити автомобільний рух на Подільсько-Воскресенському мостовому переході – цього разу до кінця 2021 року, проте ці плани поставлені під сумнів нашою дійсністю.

“Після того, як поїде автомобільна частина – ми плануємо перейти до активного будівництва метрополітену”, – заявив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають