9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

У Києві будують найбільше в Україні бейсбольне поле

У Києві в парку «Муромець», розташованому на однойменному острові в Деснянському районі столиці, облаштовують два сучасні спортивні поля: бейсбольне та футбольне.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Бейсбольне поле стане найбільшим в Україні. На його базі зможуть проводитись міжнародні змагання.

blank

Футбольне поле буде відповідати стандартам Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА). Воно матиме розмір 105 на 68 метрів.

У столиці так прагнуть заохочувати молодь до спортивного виховання.

Для довідки:

Бейсбол — спортивна гра з м’ячем і битою. Гра відбувається між двома командами з дев’яти гравців, які по черзі грають у захисті та в нападі. Завдання команди, яка грає в нападі, — заробити ран чи пробіжку. Для цього гравцям потрібно відбивати битою м’яч, який кидає пітчер, а тоді послідовно пробігти через чотири бази у напрямку проти годинникової стрілки. Є чотири бази: перша, друга, третя і домашня. Ран зараховується, коли гравець пройшов усі бази і повернувся на домашню.

Бейсбол популярний у Північній Америці, деяких регіонах Центральної та Південної Америки, Карибах, Східній Азії, особливо у Японії. Бейсбол є олімпійським видом спорту. Входив до програми Літніх олімпійських ігор з 1992 (Барселона) по 2008 рік (Пекін). Різновид бейсболу з більшим м’ячем називається софтболом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають