9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

У Києві збудують сучасну лікарню швидкої медичної допомоги

На правому березі столиці буде побудована лікарня швидкої медичної допомоги. Вона з’явиться на базі Київської міської клінічної лікарні № 6.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Побудуємо Київ разом.

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час перевірки робіт з реконструкції лікарні.

«Правильно буде створити подібний медичний заклад і на правому березі. У лікарні №6 є всі можливості для цього і всі фахівці. Тому ми прийняли рішення про створення на її базі центру швидкої допомоги. Це потрібно для того, щоб була забезпечена максимальна доступність, швидкість і якість послуг для жителів міста», – заявив Поворозник.

За його словами, архітектурний проект лікарні «Правобережна» буде готовий вже до кінця року. Лікарня швидкої допомоги буде обслуговувати жителів Солом’янського, Святошинського та Голосіївського районів, а це – понад мільйон киян.

Поворозник зазначив, що тільки в цьому році на охорону здоров’я в бюджеті міста передбачено майже 9 млрд грн, що на 600 млн грн більше, ніж у минулому році. За чотири роки в Києві реконструювали та відремонтували 30 відділень в різних лікарнях міста. Ще 20 відділень планується відкрити після капітального ремонту в цьому році. Повністю переобладнують і капітально відремонтують 2 пологових будинки.

Він додав, що лікарня «Правобережна» стане єдиною в столиці, яка буде надавати екстрену медичну допомогу дорослим і дітям.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають