В Україні створена поліцейська академія, яка буде щорічно випускати 1000-1200 поліцейських, відповідний наказ підписав голова Національної поліції Сергій Князєв, передає Новий час.

За словами глави Нацполіціі, основною метою створення поліцейської академії є зменшення кількості бездушних, малоосвічених, не зацікавлених у кінцевому результаті і невмотивованих співробітників поліції.

“Основна мета: хочеш стати офіцером поліції – послужи патрульним, вияви себе, зрозумій, що це твоя професія. Поліцейський за покликом серця, а не за домовленостями батьків і друзів”, – пояснив Князєв.

Поліцейська академія Національної поліції України буде розташовуватися в Києві по вулиці Народного ополчення, 9. Перший набір складе 500 поліцейських, а в подальшому кількість кандидатів збільшать до 1000-1200. Випускники зможуть працювати патрульним або на інших рядових посадах, крім деяких специфічних підрозділів. За бажанням і при наявності професійних якостей у патрульного з 1-3-річним досвідом його можуть рекомендувати для навчання у вищих навчальних закладах системи МВС.