9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

У Києві цього року побудувати 43 кілометри велодоріжок та облаштують 60 велосмуг

У Києві в 2018 році планують побудувати майже 43 кілометри велосипедних доріжок, а також облаштувати ще понад 60 кілометрів велосмуг.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на БизнесЦензор.

Про це повідомив глава “Київавтодору” Олександр Густілєєв.

Йдеться про три веломаршрути “Виноградар-Центр” (протяжність 16,7 км), “Оболонь-Поділ-Центр” (13,1 км), “Солом’янка-Центр” (7,8 км) та велосипедну доріжку по Набережному шосе від Поштової площі до моста Патона (5 км).

“Ці веломаршрути включені в програму дорожньо-будівельних робіт на 2018 рік. Ми це враховуємо при розробці проектно-кошторисної документації на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт доріг, які проводить наша компанія”, – повідомив директор підприємства.

Густілєєв також звернув увагу на те, що, крім будівництва нових велодоріжок, у 2017 році в Києві стали створюватися і смуги для спільного руху різних видів транспорту.

“В якості експерименту заплановано облаштування велосипедних доріжок виділеною смугою на таких вулицях і бульварах – Дружби Народів, Валерія Лобановського, Червонозоряному бульварі, вулиці Вадима Гетьмана, Олександра Довженка, Олени Теліги, проспекті Степана Бандери, Московському мосту, проспекті Генерала Ватутіна, бульварі Перова, проспекті Визволителів, вулиці Будівельників і проспекті Миру. Всього 61,2 км. Всі ці роботи узгоджені з Національною поліцією”, – зазначив Густілєєв.

Першим етапом реалізації даного проекту стало впровадження суміщеного руху громадського та велосипедного транспорту на чотирьох магістралях столиці – бульварі Перова, проспекті Визволителів, вулиці Будівельників і проспекті Миру, протяжністю близько 14,1 км.

Також в 2018 році планують будівництво суміщених велосипедних смуг на проспекті Палладіна, вулиці Заболотного, проспекті Правди (на ділянці від вулиці Маршала Гречко до вулиці Газопровідної), а також на вулицях Довбуша і Броварський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають