9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

У Києві після капремонту відкрили відділення соціально-медичної реабілітації дітей (фото)

У Святошинському районі столиці відкрили реконструйоване відділення соціально-медичної реабілітації дітей.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку Святошинського Району столиці у Facebook.

Майже 15 років існує у Святошинському районі відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва (вул. Петра Чаадаєва, 3-а).

На сьогодні у відділенні перебуває 80 дітей з інвалідністю: 50 з них відвідують групи денного догляду, решта – реабілітаційні заняття з фахівцями протягом дня за індивідуальним графіком. У закладі функціонує унікальна група «Мрійники» для молоді віком від 18 до 35 років.

У відділенні створено необхідні умови для організації та проведення реабілітаційних заходів. Функціонує кабінет для проведення фізіотерапевтичних процедур та гідромасажу, зал лікувальної фізкультури, кабінет праці, сенсорна кімната, логопедичний та психологічний кабінети.

Відділення забезпечено сучасними меблями, ігровим та спортивним, інвентарем. спеціальним фізіотерапевтичним обладнанням, а саме: апаратами для пресотерапії, вакуумної та ударнохвильової терапії, терапевтичними кушетками, інгаляторами, багатофункціональним дитячим обладнанням «Альма», параподіумами, які допомагають розвивати рефлекторний механізм, що забезпечує функцію збереження рівноваги – у приміщенні встановлено шведську стінку та гірку, заняття на якій формують координацію рухів та розвивають глибоке дихання у дітей.

З 2003 року приміщення закладу не знали капітального ремонту, і ось у цьому році проведено комплекс ремонтних робіт, у тому числі з енергозбереження (проведено заміну всіх вікон, утеплення фасаду тощо), встановлено індивідуальні пристрої підігріву води в групах денного перебування. Оновлено засоби архітектурної доступності будівлі.

Фінансування капітального ремонту закладу відбувалось відповідно до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2018 рік за кошти, передбачені для Святошинського району. Кошторисна вартість відповідних робіт складає 5 млн грн.
На відкритті реабілітаційного відділення були присутні директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов, голова Святошинської РДА Володимир Каретко, депутат Київради Вікторія Муха та інші офіційні гості.

Після завершення урочистої частини заходу керівництво відділення гостинно запросило шановних гостей на екскурсію оновленими приміщеннями закладу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають