9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У Ізмаїльській лікарні почали будувати кисневу станцію для апаратів штучної вентиляції легень

Будівництво кисневої станції почалося на території Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі Одеської області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Думську.

Нова станція буде безперебійно забезпечувати киснем три лікарні міста в разі спалаху коронавірусу. Запустити об’єкт в роботу планують протягом трьох наступних тижнів.

«Силами міста зараз проводиться ремонт будівлі, — розповів мер Ізмаїла Андрій Абрамченко. – 1,5 мільйона гривень перераховано за обладнання. Будемо проводити в терміновому порядку монтаж».

За словами чиновника, апарати штучної вентиляції легень не працюють без кисню, тому на цій кисневій станції будуть забезпечені два виходи для зарядки кисневих балонів для центральної міської лікарні, для резервного відділення (друга хірургія на вулиці Шевченка) і для центральної районної лікарні. Також прокладається трубопровід для подачі кисню на кисневі маски для 125 ліжок в Дунайській обласній лікарні.

Потужність компресорів – 100 літрів кисню на хвилину. У разі необхідності, Ізмаїл зможе поділитися киснем і з прилеглими районами.

Якщо станеться спалах коронавірусної інфекції, Ізмаїл стане центром лікування пацієнтів з усіх довколишніх районів Одеської області, тому місто наполягає, щоб обласна влада надала ще кілька апаратів штучної вентиляції легенів, оскільки 17 наявних ШВЛ може бути недостатньо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають