9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

У Хмельницькому триває будівництво корпусу дитячого садочка та реконструкція старих приміщень (фото)

В обласному центрі Хмельниччини продовжується будівництво нового корпусу та ремонт існуючого приміщення навчально-виховного об’єднання №1. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ye.ua.

«У ході останньої сесії додатково виділили три мільйона гривень на цей дуже потрібний навчальний заклад. Окрім продовження будівництва нового корпусу, зробимо капітальний ремонт їдальні, харчоблоку та закупимо нове обладнання. Завершимо ці роботи до 1 вересня. На жаль, криза і суттєві збитки бюджету трохи перенесуть наші плани завершення будівництва нового корпусу повністю» – зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на своїй сторінці у Фейбуці.

Олександр Сергійович також додав, що після завершення будівництва дитячий садочок зможе додатково прийняти понад 150 діток.

Зазначимо, за реконструкцію цього об’єкта підрядник взявся у 2018 році. Будівлю почали зводити ще у 2012 році, але будівництво було законсервоване через неналежне виконання робіт забудовником. Порятунок напівзруйнованого «довгобуда» коштуватиме міському бюджету 30 мільйонів гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають