9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

У Харкові відкрили оновлений Центр реінтеграції для бездомних людей

На двох поверхах Міського центру реінтеграції розташовані кімнати для ночівлі для чоловіків, для жінок і для людей з обмеженими можливостями. Також є відділення реінтеграції бездомних осіб та соціальної адаптації людей, які вийшли з місць позбавлення волі. В установі люди зможуть отримати послуги медичного та соціального характеру, їм допоможуть відновити документи, оформити допомогу, а також знайти рідних. У разі необхідності з постояльцями буде працювати психолог.

blank

У центрі одночасно можуть отримувати соціальні послуги до 165 осіб. Люди, з різних причин залишилися без житла, можуть ночувати в притулку необмежену кількість часу. Колишні в’язні можуть жити в центрі до трьох місяців, поки не налагодять соціальні зв’язки.

blank

Крім людей, які залишилися без житла в силу складних життєвих обставин, послугами центру користуються і бездомні особи, для яких бродяжництво стало способом життя.

«Вони повинні бути вимиті, обстежені медиками, щоб не розносилися інфекційні захворювання, також з ними працюють психологи. Ці люди повинні розуміти, що є членами великої людської спільноти, і в цьому і є мета даного центру», – повідомила віце-мер Харкова Світлана Горбунова-Рубан.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають