9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

У Дубровиці на Рівненщині відкрили першу чергу мультифункціонального спорткомплексу (фото)

Завершилися роботи зі створення першої черги спортивно-оздоровчого комплексу у Дубровиці Рівненської області в рамках національної програми будівництва інфраструктурних об’єктів.

Урочисте відкриття об’єкта відбулося у день міста 18 липня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Споруда розрахована на понад 350 глядацьких місць. Там були облаштовані великий зал для ігрових видів спорту, ринг для боксу та тренерські кімнати. Об’єкт відкрито для усіх охочих – там можна грати у баскетбол, футбол, займатися боксом чи фізичними вправами.

blank

«Наше завдання: будувати здорову країну. Саме «Здорова країна» – нова програма Президента Володимира Зеленського, яка включає розвиток масового спорту і фізкультуру. А це – нові професіонали, переможці, здорова нація. Переконаний, у Дубровицькому спорткомплексі виросте майбутній олімпійський чемпіон», – заявив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

blank

Надалі планується облаштування стадіону на вулиці з п’ятьма легкоатлетичними доріжками.

blank

«Для нашої громади – це дуже масштабна подія напередодні 30-річчя Незалежності України. Ми можемо мати розбіжності у політиці, розвитку економіки чи громади. Проте нас об’єднує вболівання за дітей і молодь. Тому дякую усім, хто долучився до будівництва цього «храму» спорту», – сказав голова Дубровицької територіальної громади Богдан Микульський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають