9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

У Дніпропетровській області незабаром відкриють два сучасних дитячих садка (фото+відео)

В Обухівці і Підгородньому протягом декількох тижнів відкриють два сучасних, яскравих і комфортних дитсадки.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на 056.ua.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив радник глави Дніпропетровської ОДА Юрій Голік.

У Підгородньому збудували дитячий садок у формі бджолиних сот, яскравий і сучасний, а також енергоефективний. В даний момент в ньому збирають і встановлюють меблі, перевіряють все обладнання.

«Внутрішній дворик з підігрівом підлоги, що вмикається автоматично. Просторі приміщення. Величезна територія з безліччю дитячих ігрових елементів. Власна котельня на альтернативних видах палива. Сонячні панелі на даху. Ми перші, хто побудували дитячий садок не в вигляді прямокутних лабіринтів стандартної конфігурації. Упевнений, це стане новим стандартом для всієї країни», – пише Голик.

Подібні дитячі садки будуються також в Іларіоновому і Романковому. Дитячий садок в Підгородньому планують відкрити через пару тижнів.

Яркий, комфортный, удобный, современный, энергоэффективный.Детский садик в Подгороднем.Первый уже готовый садик в форме сот из трех, которые мы строим.Внутренний дворик с подогревом полов, включаемым автоматически. Просторные помещения. Огромная территория со множеством детских игровых элементов. Собственная котельная на альтернативных видах топлива. Солнечные панели на крыше.Мы первые, кто построили детский садик не в виде прямоугольных лабиринтов стандартной конфигурации.Уверен, это станет новым стандартом для всей страны.#Не_Ной_А_Строй

Опубліковано Юрієм Голиком Четвер, 11 жовтня 2018 р.

 

Другий дитячий садок, який відкриють черга кілька тижнів, знаходиться в смт Обухівка. За словами Юрія Голика, це ультрасучасний дитсадок і в Україні подібного ще не будували.

«Рік тому, коли ми показали проект цього садка, багато хто не вірив, що такий садочок з такою архітектурою можливо побудувати в принципі. Тим більше, за рік. Ми побудували. Як і планували», – повідомив радник голови ДніпрОДА.

У даний час в дитячому садку монтують і розставляють меблі, закінчують усі роботи. У садку сонячні панелі на даху, панорамні вікна, а на вулиці величезний дитячий майданчик для ігор. Дитсадок розрахований на 115 місць. У наступному році такий же садок планують побудувати в Марганці.

Год назад, когда мы показали проект этого садика, много кто не верил, что такой садик с такой архитектурой возможно построить в принципе. Тем более, за год.Мы построили. Как и планировали.Вопреки всем нормам и ДБН, упрямо заставляющим строить обычные унылые серые коробки.Вопреки странному подходу многих "так делали всегда, не надо ничего выдумывать".Благодаря нашей уверенности, что государство должно и может задавать тренды и строить яркие, комфортные и современные пространства для детей.Детский садик в пгт Обуховка.Лучший детский садик Украины.#Не_Ной_А_Строй

Опубліковано Юрієм Голиком Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Автор056.ua

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають