9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

У Чернігові збудували перший дитячий садок за останні 25 років (фото)

Вперше з 1994 року в Чернігові вводять в експлуатацію новий дитячий садок.

Передає Національний Промисловий портал з посиланням на Ukraine News.

Він має загальну площу 3,6 тис. кв. м, розрахований на 280 дітей, це 15 груп.

Садок збудований за 3 роки. На будівництво цього дитсадка витрачено 126 млн грн, з них: кошти міського бюджету – 71 млн грн, кошти державного бюджету – 55 млн грн. Ще 11 млн грн наступного бюджетного року буде виплачено підрядній організації.

Новий садок збудований із застосуванням енергоощадних технологій, за сучасними нормами та підходами. Будівля має сучасну протипожежну та вентиляційну систему. В усіх ігрових кімнатах встановлені бактерицидні лампи. Спальні кімнати мають два виходи, стіни пофарбовані у кольори приємних тонів та мають розписи. Дитячі ліжечка — з новими матрацами та постільною білизною. Кухні, санвузли, музична зала та зала для фізкультури теж по-сучасному устатковані. Усе обладнання, меблі, та іграшки – сертифіковані. Все це, а також оформлення приміщення дуже ретельно обговорювали та обирали, щоб все було сучасним, безпечним, зручним у використанні та задовольняло потреби дитини. При цьому враховували й думку педагогів.

На території дитсадка встановлений тепловий насос, який у бюджетних закладах Чернігова використовується вперше і має забезпечити автономність теплопостачання. Радіатори у кімнатах з регулюванням теплового режиму. В ігрових кімнатах на першому поверсі – підлоги з підігрівом. Крім того, шафки для дитячого одягу в роздягальнях теж з підігрівом, що дуже гарно для зимового періоду.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають