9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

У Буковелі розпочали роботи з встановлення стрільбища на новій біатлонній арені (фото)

В Буковелі фінські спеціалісти розпочали перші монтажні роботи зі встановлення стрільбища на біатлонній арені, що перебуває у процесі активного будівництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Biathlon.com.ua.

Саме представники північної скандинавської країни допомагають правильно встановити установки для стрільби українським працівникам. Ці ж фінські спеціалісти вже допомагали у встановленні біатлонного стрільбища у селі Яворів на базі західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ.

Станом на вечір 3 листопада було встановлено половину каркасних установок, а вже 4 листопада вранці працівники повністю завершили монтаж каркасу. Наступний етап — монтаж даху стрільбища.

Крім того, ведуться й інші роботи на майбутньому біатлонному комплексі: зараз прокладають труби під систему штучного осніження траси, щоб у перші дні, коли термометр декілька днів поспіль буде стабільно показувати невеликий “мінус”, працівники змогли засніжити трасу для спортсменів. Інші працівники вносять корективи у рельєф траси, на які звернули увагу спеціалісти з IBU влітку цього року, аби траса у Буковелі відповідала всім міжнародним стандартам.

Перші тестові пристрілки мішеней заплановані наприкінці тижня. Планується, що всі роботи будуть виконані за 7 днів.

Зазначимо, що на 22 грудня тут заплановано проведення відкритого Чемпіонату України з біатлону.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають