9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

У Білій Церкві збудовано черговий гуртожиток для військових

У Збройних Силах України заселено черговий солдатський гуртожиток підвищеного комфорту – цього разу у Білій Церкві для 72-ї механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UMP.

Гуртожиток збудовано за типовим проектом – це двоповерхова будівля блочного типу, розрахована на 125 осіб по 5 чоловік у кімнаті, у блоці передбачений свій душ та санітарний вузол, на кожному поверсі обладнана кухня та пральня з автоматичними пральними машинами. Також передбачене автономне опалення. Ще три гуртожитки тут будуть здані незабаром.

Загалом вже збудовано або завершується будівництво 184-х гуртожитків цього типу. Наймасштабніший проект за всю історію ЗСУ був ініційований Президентом України Петром Порошенком, за рахунок конфіскованих так званих «грошей Януковича» – у 2017 році з 1,42 млрд дол, що було повернуто державі, 4 млрд грн було виділено на потреби Міністерства оборони, частина їх також пішла на закупівлю і виробництво озброєння та боєприпасів.

Перший гуртожиток було заселено 6 грудня минулого року у 184-му навчальному центрі, що у Старичах, зараз там вже 500 військових отримали комфортне житло.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають