9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

У 2024 році ірландська компанія “Kingspan” розпочне будівництво кампусу будівельних технологій на Львівщині

У 2024 році на Львівщині розпочнуть будівництво кампусу будівельних технологій.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення пресслужби Урядового офісу із залучення інвестицій “UkraineInvest”.

Понад 200 млн євро інвестицій у проєкт надійдуть від ірландської компанії “Kingspan”.

Кампус складатиметься із 6 виробничих зон, включаючи виробництво передових ізоляційних матеріалів та рішень для централізованого опалення. Комплекс буде зосереджений на виробництві будівельної продукції з високою доданою вартістю.

Представники компанії вже почали шукати ділянки під кампус на Львівщині. Компанія обрала саме цей регіон через його близьке розташування до кордону.

Комплексний організаційно-консультативний супровід для підготовки проєкту компанії Kingspan надає команда Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

“Інвестиції Kingspan — дуже важливі для України в контексті економічного розвитку, а також дають потужний сигнал іншим інвесторам.” — зазначив виконавчий директор “UkraineInvest” Сергій Цівкач.

Початок будівництва заплановано на 2024 рік. Коли кампус вийде на рівень повної потужності, на ньому працюватимуть від 600 до 800 працівників.

Окрім цього, проєктом передбачено створення “зеленого” виробництва з низьким вмістом вуглецю, що матиме позитивний вплив на довкілля.

“Компанія має на меті збільшити свої виробничі потужності і таким чином підтримати Україну в її відновленні з особливим акцентом на низьковуглецеве виробництво”, – зазначив Майк Стенсон, виконавчий директор інвестиційного проєкту “Kingspan в Україні”, — підкреслив керівник проєкту Kingspan в Україні Майк Стенсон.

“Kingspan” – світовий лідер у галузі високоефективної ізоляції та огороджувальних конструкцій. Компанія була заснована в 1965 році в Ірландії. В Україну компанія прийшла у 2005 році, а у Львівську область – у 2010 році. “Kingspan” була однією з перших компаній, яка залишила Росію, і однією з перших оголосила про інвестиції в Україну.

Сьогодні “Kingspan” має понад 200 виробничих потужностей у більш ніж 70 країнах світу. Головний офіс міжнародної компанії Kingspan Group знаходиться в Ірландії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають