9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Турецька компанія показала 3D модель будівництва нового вантового мосту у Кременчуці (відео)

Турецька компанія Doğuş Grubu показала 3D модель будівництва майбутніх пілонів вантового мосту через Дніпро у Кременчуці.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що перші 5 металевих труб, які слугуватимуть фундаментом лівого пілона мосту через Дніпро у Кременчуці, вже частково занурені у проєктне положення.

Довжина кожної становить 36 метрів, діаметр – 2 метри. Для одного пілона потрібно 40 труб. Максимальна глибина, на яку будуть занурені труби – 50 метрів.

Усі роботи виконуються в акваторії річки.

“За допомогою вібронавантажувача труба встановлюється на глибину 6-7 метрів. Потім ударним дизель-молотом відбувається занурення на проєктну позначку. Після цього починається буріння всередині труби, щоб вибрати геологічні породи. Коли ці роботи виконані, створюється металевий каркас, проводиться бетонування труби та створення монолітної основи над водою”, – йдеться у повідомленні САД у Полтавській області.

Наголошується, що цього тижня очікується прибуття чергової партії труб. Для їх складування підготовлено спеціальний майданчик. Ще одна партія знаходиться на розмитненні у Херсоні.

Новий міст із підходами будується паралельно існуючому Крюківському. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де з’єднуватиметься з трасою Н-08 Бориспіль-Маріуполь.

Також буде споруджена розв’язка із можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на вулицю Флотську.

Роботи виконує компанія Doğuş Grubu. У процесі будівництва залучили 172 спеціалісти з Туреччини та України, у тому числі 88 працівників з України та 84 з Туреччини.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають