9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Транснаціональна корпорація Kronospan будує на Волині великий завод з виготовлення OSB плит (фото)

В Нововолинську Волинської області триває будівництво нового заводу з виробництва OSB плит корпорації Kronospan за 116 мільйонів євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine News Today.

Перший завод корпорації у Нововлинську площею 40000 кв. м був збудований у 2009 році.

Сьогодні біля першого заводу, на ділянці площею понад 68 тисяч кв.м активно будується новий завод, який складатиметься з:

  • лінії з виробництва та складування OSB (повний комплекс будівель, споруд, технологічного обладнання, технологічних майданчиків, доріг, благоустрою для забезпечення технологічних потреб).
  • лінії із розпилу та пакування деревини(повний комплекс будівель, споруд, зовнішнього технологічного обладнання, технологічних майданчиків, доріг, благоустрою для забезпечення технологічних потреб).
  • сушильних камер, для висушування брусків та парогенератора. 
  • водойм-відстійників поверхневих стоків з локальними очисними спорудами.

Європейський банк реконструкції та розвитку на своєму сайті повідомив, що організовує синдикований кредит на суму 116 млн євро для виробника листових матеріалів на підставі деревини «Кроноспан УА».

“Кошти будуть інвестовані в нові виробничі потужності, що відповідають стандартам і нормам ЄС. Компанія планує розширити своє виробництво в Україні за рахунок будівництва нового заводу в Нововолинську. Спеціалізоване енергоефективне обладнання, включаючи котел на біомасі потужністю 45 МВт, новий трансформатор і новий електрофільтр, забезпечать альтернативне рішення для електропостачання і дозволить скоротити втрати енергії і викиди пилу”, – йдеться в повідомленні.

Очікується, що нове виробництво продукції з високою доданою вартістю сприятиме заміщенню імпорту орієнтовано-стружкових плит (OSB) та збільшення експорту з України на загальний ринок ЄС і в інші країни.

Kronospan – транснаціональна корпорація, що спеціалізується на деревообробці. Група компаній має понад 40 виробничих підрозділів у 27 державах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають