9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

Стало відомо, скільки шкіл побудували в Україні в 2017 році

В період 2014-2017 років на території України було зведено близько 60 загальноосвітніх навчальних закладів. Відзначається, що найбільше шкіл в країні було побудовано саме в 2017 році – 25 об’єктів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Hyser.

За даними Держархбудінспекції України, найбільша кількість таких новобудов припала на 2017 рік – 25 шкіл. Для порівняння, в 2012 і 2013 роках було введено в експлуатацію всього по дев’ять.

У міністерстві регіонального розвитку пов’язують таке зростання будівництва освітніх установ з тим, що на їх фінансування виділяється більше грошей. Тобто, будівництво шкіл в Україні є наслідком державної фінансової підтримки розвитку територіальних громад та розвиток їх інфраструктури, а також зростанням надходжень до місцевих бюджетів.

Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода повідомив, що в минулому році на фінансування проектів регіонального і місцевого значення в державному бюджеті було передбачено майже 15 мільярдів гривень.

«Це суттєва підтримка. Для порівняння, в 2014 році всього півмільярда було направлено на соціально-економічний розвиток », – заявив Негода.

Він також підкреслив, що ситуація з державним фінансуванням подібних проектів кардинально почала змінюватися з 2015 року. Тобто, коли український уряд запровадив перший етап фінансової децентралізації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають