9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Схвалено програму надання житла для поліцейських та рятівників

Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла працівникам системи Міністерства внутрішніх справ – поліціантам і рятувальникам – на умовах фінансового лізингу.

Повідомляє Національний промисловий портал з посиланням прес-службу МВС.

У ДСНС зараз працюють понад 54 тис., а в поліції – 140 тис. осіб. Причому чергу на квартири – тільки серед тих, хто має право стояти в таких чергах – становить 80 осіб на 1 квартиру по ДСНС і 40 чоловік по поліції. Тому кожен, хто зараз стоїть у квартирній черзі, може розраховувати на отримання житла в межах 50-80 років.

На розгляд уряду МВС внесло проект постанови про перерозподіл коштів, передбачених для Міністерства на 2018 рік, щоб вже в цьому році 2 млрд грн були спрямовані на реалізацію лізингового проекту на придбання житла для працівників.

Квартирне питання в Україні будуть вирішувати за допомогою державного лізингу та оренди.

«Розподіл платежу буде виглядати наступним чином: коштом держави будуть компенсовані витрати по обслуговуванню договору-лізингу (100%) і частина лізингових платежів (до 40%). Сума компенсації буде залежати від стажу роботи та складу сім’ї », – зазначив глава МВС Арсен Аваков.

Він уточнив, що маючи вислугу від 5 до 10 років – щомісячний платіж зменшується на 10%; від 10 до 15 років – на 20%; від 15 років – на 30%. Крім того, при наявності дітей платіж зменшується ще на 5% за кожну дитину.

Для участі в програмі необхідно кілька умов:

  • вислуга не менше 2-х років, крім учасників бойових дій;
  • не менше 5-ти років до виходу на пенсію;
  • співробітник повинен перебувати на квартирному обліку;
  • термін лізингу не більше 20-ти років.

Також є опція дострокового погашення.
Сума щомісячної виплати не буде перевищувати 25% від грошового забезпечення. Якщо особа звільняється до того моменту, як виплатить суму лізингу, вона повинна буде компенсувати гроші, які залишилося доплатити.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають