9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Жовтня, 2021

Розпочалася реконструкція аеропорту Вінниця

 • За словами директора аеропорту, Володимира Ніценко, вже виконано фрезерування всього перону та 800 метрів злітно-посадкової смуги. Проведено демонтаж аеродромних плит. Після цього встановлять бетонний завод. Проводяться роботи з підготовки швів до заповнення бітумом. Військові проводять демонтаж світлосигнального обладнання. Далі передбачено облаштування вирівнювального шару бетону товщиною 18 сантиметрів. А основний шар бетону буде товщиною 38 сантиметрів.

  Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крылья.

  З державного бюджету для початку робіт по реконструкції перераховані 135 млн гривень. З них 111 млн грн – на виконання будівельно-монтажних робіт в цьому році і 25 млн гривень для закупівлі радіотехнічного обладнання.

  “У бюджеті передбачено 604 млн грн. На цей рік передбачено кошти, які зможуть освоїти підрядники, залишилося дуже мало часу на те, щоб укладати бетонну суміш. Ми б почали раніше, гроші були, але вінницький аеропорт має подвійне призначення – для транспортної та цивільної авіації. Транспортна авіація готувалася до параду до 30-річчя незалежності, тому нам не давали розпочати роботи. А кошти, які передбачені на цей рік, будуть освоєні – підрядник пообіцяв. У наступному році також згідно з графіком будуть передбачені кошти “, – сказав голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.

  Вінницький міський голова Сергій Моргунов говорить, що після реконструкції аеропорт стане транспортним хабом для центрального регіону України. Також він зазначив, що загальна потреба на реконструкцію становить 1,5 мільярда гривень.

  “Півтора мільярда гривень, тому що це не тільки злітно-посадкова смуга. Ми повинні розуміти, що це досить серйозний масштабний проєкт. Це і питання розширення смуги, водовідведення, світлосигнальна система, огорожі території всього аеропорту, радіонавігації. Це буде фінансуватися коштом державного бюджету. З міського бюджету буде фінансуватися реконструкція самого аеровокзалу. Ця масштабна реконструкція дасть можливість нашому аеропорту стати важливим транспортним хабом в центральній частині України та навіть у північних регіонах Молдови.

  Переконаний, що тільки завдяки такій консолідованій роботі можна буде вирішити всі завдання, щоб до кінця 2023 ми могли ввести в експлуатацію в комплексі і аеровокзал, і злітно-посадкову смугу і почати роботу різних напрямків польотів літаків “, – розповів мер.

  Голова обласної ради В’ячеслав Соколов зазначив, що цей проєкт необхідний для розвитку області.

  “Новий аеропорт – це нові можливості для Вінниці та області в цілому.Крім того, обласною радою в цьому році передано земельну ділянку біля аеропорту для міської ради, щоб мати можливість створювати різні сервіси з обслуговування аеропорту, потреб бізнесу тощо. Тому в комплексі це дасть дуже хороший результат для розвитку області та підвищить нашу конкурентоспроможність на ринку інвестицій “, – повідомив В’ячеслав Соколов.

  Сергій Борзов також додав, що будівництво нового мостового переходу Ямпіль-Косеуць слід розглядати як ще один поштовх до розвитку, тому що громадяни Молдови, які зараз користуються аеропортом Ясси в Румунії, отримають альтернативу і зможуть користуватися аеропортом Вінниця.

  Також планується реконструкція аеровокзалу. Директор аеропорту Володимир Ніценко розповів, що планують зробити дві зони – внутрішніх і зовнішніх перевезень.

  “Щоб ми могли приймати 380 осіб на годину для зовнішніх перевезень і 100 осіб на годину – для внутрішніх перевезень”.

  Проєктно-кошторисна документація на реконструкцію аеровокзалу проходить експертизу. На реконструкцію аеровокзалу місто бере кредит в сумі 300 млн гривень.

  Реконструкція аеродрому фінансується з державного бюджету. Замовником робіт і розпорядником коштів є КП “Аеропорт” Вінниця “. Генеральний підрядник – ТОВ” Дорожнє будівництво “Альтком”.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Кабмін передав ДП «УкрНДІспецсталь» Міністерств з питань стратегічних галузей промисловості.

  Кабінет Міністрів України передав цілісний майновий комплекс державного підприємства «Український науково-дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів та феросплавів»...

  Збройні сили України використовують мінні трали на базі HMMWV (фото)

  Сухопутні підрозділи Збройних сил України мають на озброєнні мінні трали для автомобілів HMMWV.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  ДСНС продемонструвала новітні зразки вже закупленої техніки

  Представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в рамках виставки, яка проходила у Києві з 13 по 17 жовтня цього року на...

  Аеропорт Бориспіль обслужив майже сім мільйонів пасажирів з початку року

  За підсумками роботи в січні-вересні 2021 року Міжнародний аеропорт Бориспіль обслужив 6 976 939 пасажирів, що становить 60% від показника 9 місяців...

  “Укрпошта” виставила на продаж півтори тисячі старих автомобілів

  "Укрпошта" почала розпродаж старих автомобілів, серед яких моделі бізнес-класу світових брендів і машини радянського автопрому, - це понад 1600 непридатних до роботи...

  На Черкащині виставили на аукціон горілчаний завод

  1 листопада Фонд держмайна планує продати державне підприємство "Укрспирт" на Черкащині. Стартова ціна – понад 49 мільйонів гривень, повідомила в.о. заступника...

  На Харківщині хочуть провести капремонт мосту з під’їздом до курорту “Березівські мінеральні води”

  В "Укравтодорі" планують капітально відремонтувати ділянку дороги на км 1 115 дороги Т-21-12 Пересічне - Березівське - / М-03 /.

  На КБ “Луч” розробляють новий переносний гранатомет

  Генеральний директор ДККБ "Луч" повідомив про роботу з розробки нового українського переносного гранатомета.Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Понад 20 тисяч тонн продукції виготовить завод на Чернігівщині

  «Линовицький цукрокомбінат «Красний» планує в поточному році переробити 170 тис. т буряку і виготовити близько 23 тис. т...

  У порту Маріуполя почалася реконструкція гідротехнічної частини одного з причалів (фото)

  У Маріупольському порту почалася реконструкція гідротехнічної частини причалу №3 - в рамках виконання Плану розвитку Маріупольського морського...

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.

  Нафтогаз планує модернізувати Миколаївську теплоелектроцентраль

  «Нафтогаз України» у 2022 році планує модернізувати Миколаївську ТЕЦ разом з місцевою владою.Про...