9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Релоковане підприємство виготовлятиме модульні будинки на Рівненщині

Будівельна компанія «Лайф Буд» релокувалася з Харкова на Рівненщину та розпочала виготовляти модульні будинки.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Рівненської ОВА.

Основний вид діяльності фірми – роботи з монтажу теплоізоляції. До початку повномасштабного вторгнення там працювали 150 людей, а сьогодні – 41. Вони всі разом з сім’ями переїхали в Рівненську область.

Тут розпочалася нова історія підприємства. З’явилася ідея створювати модульні будинки. Це може бути житло на базі морського контейнера, з облаштованою кухнею, спальнею. Або блок-модуль, власну конструкцію якого підприємство уже почало робити. Такі модулі можна використовувати як для військових, так і для переселенців.

«Нове виробництво на Рівненщині уже назвали «Лайф Бокс». Тепер сюди шукають працівників. Бажаючих готові навчати разом з Обласним центром зайнятості. На базі підприємства планують створити навчальний Центр ізолювальників», – розповідає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Очільник області каже, що нове виробництво стимулює виробництво у регіоні, бо використовує місцеву сировину. Наприклад, ДСП, OСБ плити, склопакети та інше.

«Це той приклад синергії підприємства, яке переїхало та залучає місцеву сировину. В результаті виходить новий продукт – вже рівненський», – підсумував Віталій Коваль.

blank
Фото: Рівненська ОВА

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають