9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Реконструкцію аеропорту в Кривому Розі проведуть за один мільярд гривень

ТОВ СК «Будінвест» виграло тендер на реконструкцію КП «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг» із пропозицією за виконання робіт 1,009 млрд гривень за стартової вартості 1,03 млрд гривень.

Про це свідчить відповідна інформація у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Так, департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації планує виконати роботи у дві черги – ремонт будівель міжнародного аеровокзального комплексу на 100 пас/год та на 400 пас/год. Обидва аеровокзали планують повністю оновити зовні та всередині, прокласти нові комунікації, відремонтувати фасад та внутрішні приміщення, оновити системи безпеки та ін.

Відповідно до технічного завдання, при ремонті фасаду та внутрішніх приміщень аеровокзального комплексу буде використано понад 280 тонн прокату, арматури, куточків та іншої металопродукції. Її застосовують для армування стін, підлог, виготовлення металоконструкцій та ін.

blank
Фото: Ростислав Сергийчук

В аукціоні також брало участь ТОВ «Будівельна компанія «Случ», яке запропонувало за виконання зазначених робіт 1,015 млрд гривень. Тепер переможець має надати додаткову документацію для укладання контракту.

Замовник розраховує ввести об’єкт в експлуатацію до 30 грудня 2023 року.

Довідка

Аеродромний комплекс у Кривому Розі був збудований у 1978 році. Загальна площа аеропорту становить 166,1 га, а перонного комплексу – 61,5 тис. кв. м. У 1986 році набув статусу міжнародного. Він має всю необхідну інфраструктуру для обслуговування, відправлення та прийняття вантажів та пасажирів.

У листопаді 2020 року Кабінет Міністрів вніс 14 аеропортів до переліку пріоритетних інвестиційних проєктів до 2023 року. Десять із них фінансуватимуться за бюджетні кошти та кошти інвесторів.

Сьогодні майже всі регіональні аеропорти потребують модернізації злітно-посадкових смуг, терміналів, обладнання для відповідності міжнародним вимогам ICAO/EASA. Деякі аеропорти потребують ремонту, але переважна більшість – повної реконструкції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають