9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

Призначені житлові будинки для сержантів Збройних сил передадуть молодшим офіцерам

Минулого року повідомлялося, що в Одеській, Миколаївській і Вінницькій областях триває будівництво 13-ти чотириповерхівок з однокімнатними квартирами як штатно-посадове житло для військовослужбовців молодшого офіцерського складу, який раніше планувався як житло для сержантів взводного та ротного рівнів Збройних Сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Чотириповерхові будинки на 54 квартири-студії для сержантів мали стати наступним етапом комплексного проєкту створення службової житлової інфраструктури для військовослужбовців української армії.

Презентація відбулась у 2018 році для тогочасного президента України Петра Порошенка та у 2019-у мали розпочати будівництво 30 таких будинків, зведення яких дозволило забезпечити штатно-посадовим житлом близько 1500 сержантів.

Реалізація проєкту навіть увійшла до щорічного Послання у Верховній Раді України:

«…Крім того, планується інший соціальний проєкт – компактні квартири для сержантів…», – сказав тоді Петро Порошенко

Перший етап масштабного проєкту – це було зведення казарм поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби рядового складу.

Він стартував у 2018 році з будівництвом 184-х двоповерхових будівель, кожна з яких здатна розмістити до 125 осіб та призначались як житло для військовослужбовців рядового складу та сержантів на посадах командирів відділення.

У новому ж пресрелізі Інформаційного агентства Міністерства оборони України АрміяInform, щодо призначення будинків вказується як житло для молодших офіцерів :

«Будинок матиме 54 однокімнатні квартири, площа кожної приблизно 30 квадратних метрів. У цих квартирах планують розмістити молодший офіцерський склад. Це буде повноцінна квартира-студія (житлова зона в одному приміщенні з кухнею) з балконом, невеликим коридором, окремою ванною кімнатою та санвузлом.», – написали в АрміяInform

Загалом же торік в Одеській, Миколаївській та Вінницькій областях було розпочато роботи з будівництва тринадцяти чотириповерхових будинків з однокімнатними квартирами-студіями, або так званими смарт-квартирами.

blank
Будівництво багатоквартирного будинку для військовослужбовців ЗСУ Фото: АрміяInform

8 будинків цього проєкту зводять у Миколаєві для військовослужбовців десантно-штурмових військ, морської піхоти, підрозділів тактичної та морської авіації.

blank
Будівництво багатоквартирного будинку для військовослужбовців ЗСУ Фото: АрміяInform

На Одещині для морських піхотинців у селищі Дачне споруджують один такий будинок. А для підрозділів Сухопутних військ дві будівлі зводять у Чорноморському, ще дві — на Вінниччині у містечку Гайсин.

Відповідно до плану будівництва, вже цього року заплановано здати в експлуатацію 2 будинки в Миколаєві та Гайсині.

Проте як видно з офіційних новин, новостворений сержантський корпус, на жаль, залишиться без одного з найважливіших мотиваційних факторів для залишення на службі у Збройних Силах України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають