9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Прикордонники відновили роботи з облаштування держкордону з Росією

Від 1 квітня розпочались активні роботи з реалізації запланованих заходів на українському кордоні. Зокрема проводяться роботи на ділянці Луганської області. Підрядні організації провели підготовчі роботи для будівництва рокадних доріг, проводиться улаштування загороджень та протитранспортних ровів. Продовжуються проектно-вишукувальні роботи.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Як повідомляється, на цей час тільки на ділянці відділу прикордонної служби «Лозно-Олександівка» улаштовано 6,3 км загороджень зі спіралі типу «Єгоза» та улаштовано понад 13 кілометрів протитранспортного (протитанкового) рову.

Тоді як, на ділянці Золочівського району Харківської області проводяться роботи з обладнання системи відеоспостереження та контролю, прокладання переходів через складні або нестандартні ділянки місцевості, здійснюється доставлення щебеневої продукції із залізничної станції до місць виконання робіт та коригування проектних рішень.

Окрім Луганської та Харківської областей, проводяться роботи з реконструкції, будівництва та облаштування об’єктів у Чернігівській області. Також проводиться розроблення проектно-кошторисного документа щодо інженерно-технічного облаштування державного кордону у межах Сумської області.

Загалом на 2019 рік планом передбачено виділення з бюджету 400 млн грн. За ці кошти заплановано розгорнути 5 комплексів відеоконтролю та сигналізації, улаштувати 50 кілометрів протитранспортних ровів, 9,5 км сітчастої огорожі, 47,9 км загороджень зі спіралі типу «Єгоза», прокласти 65,8 км рокадної дороги, обладнати 40 переходів рокадної дороги через складні ділянки (яри, канави тощо), виконати роботи з реконструкції приміщень для підрозділів охорони кордону на 3 об’єктах та низку інших важливих робіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають